Dövme yaptırmak istiyor ama bir yandan da “nereye yaptırsam, ne büyüklükte olsa, bana yakışır mı” gibi aklınıza takılan sorulara yanıt arıyorsanız, artırılmış gerçeklikle çalışan InkHunter uygulaması imdadınıza yetişti.

ink2

Sade ve anlaşılır bir arayüze sahip olan uygulamayı açtığınızda karşınıza uygulamada öne çıkan ve farklı dövme sanatçılarının geçici olarak kullanıma sunulan dövme çizimleri çıkıyor. İster bunlardan birini isterseniz farklı bir kaynak bulduğunuz çizimi uygulamaya yükleyip, sonrasında telefonunuzun kamerasını kullanarak vücudunuzun istediğiniz yerinde görüntüleyebiliyorsunuz.

ink3

Dövme çizimini döndürebiliyor ve büyüklüğünü ayarlayabiliyorsunuz. Efektlerle de netliğini, canlılığını ve doygunluğunu ayarlayabiliyorsunuz. Dövmeyi yaptırmayı düşündüğünüz yere kalemle köşeli bir gülücük çizdiğinizde ise sanal dövmenizi üç boyutlu olarak görebiliyorsunuz.

Dövme yaptırma konusundaki kararsızlığınızı büyük oranda giderecek uygulama şu an için yalnızca iOS‘li cihazlarda kullanılabiliyor.

VİDEO