Yılın merakla beklediğimiz o zamanı yine geldi ve Sports Illustrated’ın 50 yıldan uzun bir geçmişe sahip özel Swimsuit sayısının en yenisi yayınlandı. Danielle Herrington’ın kapak kızı olduğu sayının çekimleri Karayiplerin farklı noktalarında gerçekleştirildi.

Alexis Ren

Alexis Ren

Jasmyn Wilkins

Kate Upton, Hailey Clauson, Ashley Graham, Kate Bock, Barbara Palvin ve Samantha Hoopes, daha önceki sayılarda da karşımıza çıkmış yüzler olarak 2018 sayısında kendine yer bulurken; Alexis Ren, Anne de Paula, Chase Carter, Georgia Gibbs, Jasmyn Wilkins, Kate Wasely, Raven Lyn, Robin Holzken, Sailor Brinkley Cook, Ebonee Davis, Hunter McGrady ve Olivia Culpo Swimsuit sayısında ilk kez boy gösterdi.

Aly Raisman

Brenna Huckaby

Olimpik jimnastikçi Aly Raisman, tenis yıldızları Genie Bouchard ve Sloane Stephens, golfçü Pagie Spiranac ve ampüte snowboardcu Brenna Huckaby bu özel sayının sporcuları oldu.

Olivia Culpo

2018 sayısında, ucundan kıyısından #MeToo hareketine destek veren kareler de yer aldı. Beş model, vücutlarına kendi yazdıkları ifadelerle “In Her Own Words” serisi için poz verdi.

Anne de Paula

Lais Ribeiro

Myla Dalbesio

Kapak kızı Herrington’ın tüm fotoğraflarına hemen aşağıdan göz atabilir, diğer isimler içinse burayı ziyaret edebilirsiniz.