Çok sevdiğiniz birine ya da bir şeye ait ses dalgalarını vücudunuzda dövme olarak taşımak ister miydiniz? Skin Motion, sanat ve teknolojiyi son derece yaratıcı bir şekilde birleştiren dövme fikriyle epey ilgi çekmişe benziyor.
Ses dalgaları tasarımlı dövmenizi yaptırabilmek için Skin Motion’ın uygulamasına istediğiniz ses dosyasını yüklemeniz gerekiyor. Bu ses dosyası, ses dalgaları olarak deneyimli dövme sanatçıları tarafından vücudunuza işleniyor. Siz de bu sesin sahibini ne zaman tekrar duymak isterseniz, Skin Motion uygulamasını açıp dövmenizi telefon kamerası aracılığıyla bu uygulamaya gösteriyorsunuz. Uygulama, vücudunuzda görselleştirilmiş olarak taşıdığınız ses dosyasını size dinletiyor.
tatoo
Sevdiğinizin birinin sesi, sizi mutlu eden bir parça veya köpeğinizin havlaması… Skin Motion’ın ses dalgası dövmelerinden yaptırabilmeniz için içeriğin ne olduğu fark etmiyor. Bir dakikalık ses kaydınızı ses dalgaları formunda üzerinize dövme yaptırabilir ve anılarınızı böylesine eşsiz bir şekilde ölümsüzleştirebilirsiniz. Uygulamanın haziran ayı itibarıyla kullanıma açılacağı belirtiliyor.
Dünyanın her yerinden dövme sanatçıları ile çalışacak olan Skin Motion şu sıralar bir platform oluşturmakla ilgili çalışmalar yapıyor. Bu dövme sanatçıları, dövme yaptırmak için şimdiden sıraya girmiş 9 bini aşkın kişiye hizmet verecek. 15 farklı ülkeden 100 dövmecinin daha ilk haftadan başvuru yaptığı bu platformun bir parçası olmak isteyen profesyoneller, Skin Motion’ın web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilir.

🎥 VİDEO