DÜNYANIN EN KÜÇÜK 4K KAMERASI

Mokacam
GoPro’nun liderlik koltuğunda oturduğu aksiyon kamerası pazarında rekabet kızışıyor. Red Dot tasarım ödüllü Mokacam, 16 megapiksellik sensörüyle 4K video kaydı yapabiliyor. 45×45 mm’lik boyutu ve bu özelliği de onu dünyanın en küçük 4k video kamerası yapıyor.
Mokacam
Dahili Wi-Fi’a ve 152 derecelik bir lense sahip olan Mokacam’in dahili ekranı bulunmuyor. Yeni nesil aksiyon kamerası, tak-çıkar konseptli ekranıyla bu açığını kapatıyor. 270 derece hareket edebilen bu ekran aynı zamanda ek batarya gücü de sağlıyor. Ekranın yanı sıra, kameranın arkasındaki mıknatıslı alana kolayca sabitlenebilen ve video kaydı süresini üç saat kadar uzatan ek batarya aksesuarı da haricen satın alınabiliyor.
moka4
Mokacam’in arkasındaki mıknatıslı alan, kamerayı bir yerlere sabitlemede de büyük kolaylık sağlıyor. Her türlü metal yüzeye kolay ve güçlü bir şekilde tutunan kamera, bu sayede ek aksesuara da ihtiyaç duymuyor. Geni açı lensin neden olduğu görüntüdeki bozulmayı otomatik olarak gideren bir yazılım kullanan Mokacam, hareket algılama moduyla hiçbir aksiyonu kaçırmamayı sağladığı gibi güvenlik kamerası olarak da kullanılabiliyor. Kamera tüm bu yeteneklerine ek olarak, ücretsiz iOS ve Android uygulamalarıyla akıllı telefon ve tabletlerle bağlantı kurabiliyor. Üstelik GoPro’nun bağlantı aksesuarlarıyla da uyumlu.
Mokacam
Mokocam, halihazırda IndeGoGo üzerinden fon topluyor. İndirimli satışlardan yararlanmak için elinizi çabuk tutmanızda yarar var.
Mokacam