Delta havayolları popüler çöpçatanlık uygulaması Tinder ile birlikte eğlenceli bir projeye imza attı. Brooklyn’de bir binanın duvarını Dünyanın en ünlü turistik merkezlerinin dev fotoğraflarıyla kaplayan firma, son derece enteresan bir selfie duvarı oluşturdu. Wieden + Kennedy’ye ait bir reklam çalışması olan bu projeyle Delta, New York kalkışlı seferlerinin çeşitliliğini ve pek çok destinasyona uçtuğunu vurgulamış oluyor.

delta2
Duvarda fotoğrafı bulunan yerler arasında Honolulu, Paris, Los Angeles, Pisa, Londra, Mexico City, Amsterdam, Moskova ve Zürih yer alıyor. Delta ve Tinder, bu duvarın önünde 17 Haziran tarihinde bir bekarlar etkinliği de düzenlemeye hazırlanıyor. Üstelik etkinlikte hazır bulunacak profesyonel bir fotoğrafçı da katılımcıların, sanki ünlü turistik mekanları ziyarete gitmişler gibi göründükleri fotoğraflarını çekecek. Onlar da bu fotoğrafları Tinder profillerinde kullanabilecek.

delta1
Delta “flört” duvarını, New Yorklu bekarların ya da çiftlerin ziyaret edebilmesi için tüm yaz boyunca tutmayı planlıyor.