Daha yüksek ve kaliteli ses için ihtiyaç duyduğumuz hoparlör sistemleri genelde kenara köşeye, mümkünse çok göze batmayacak şekilde yerleştirilir. Ancak Bang & Olufsen’in en yenisi BeoSound Shape, göz alıcı tasarımıyla oturma odanızın, toplantı salonunuzun en dikkat çeken duvarına asmak isteyeceğiniz türden.

BSoShape-17XX-Lo05

Altıgen formlu modüllerden oluşan sistemde istediğiniz sayıda modül kullanarak sisteminizi büyütmeniz mümkün. Bang & Olufsen’in modüllerin üzerindeki kumaş kaplama için geniş bir renk yelpazesi sunduğunu da belirtmek gerek.

BSoShape-17XX-Lo04

Sistemi kurabilmek için en az 6 modüle ihtiyacınız var. BeoSound Core adını taşıyan ana modül, sahip olduğu AirPlay, Bluetooth ve Chromecast bağlantıları sayesinde sistemin kablosuz olarak çalışabilmesine imkan tanıyor. Hatta farklı odalarda konumlanan modülleri de uzaktan kontrol edebiliyor. Danimarkalı firma, geliştirdikleri algoritmanın, berrak ve keskin bir ses vereceğini de garanti ediyor.

BSoShape-17XX-Lo08

Farklı mekanlar ve büyüklükler için tasarım şablonlarına online olarak ulaşılabilecek sistem ağustos ayında satışa sunulacak. Standart kitin fiyatı yaklaşık 4,250 dolar olacak. Modül sayısı arttıkça pek tabii ki fiyat da artacak.

BSoShape-17XX-Lo06 BSoShape-17XX-Lo01 BSoShape-17XX-Lo10 BSoShape-17XX-Lo09