Artık müzik festivalleri moda haftalarıyla yarışıyor. Olabildiğince cesur bir şekilde stilinizi göstermek istiyor ama defilelere davetiye bulamıyorsanız sizi hemen en yakın festival alanına alalım. Aralarında tek fark var: Omzunuzda bir ceket, ayağınızda bir espadril eksik ya da fazla…

Peki LeBron en yakın festival için neler seçti?

festival

1. Bol dans etmeli, sahneden sahneye koşturmalı yani tam da LeBron’a göre bir festival. Öyle bir ortamdasınız ki tişörtten başka bir parça rahat ettirmeyecek. Önerimiz, baskılı olanları tercih etmeniz. (Tişört: Kenzo)

2. Gündüzü yakan festivalin, gecesi soğuktan dondurabilirmiş. En azından ansızın başlayan sağanak için çantada bir adet yağmurluk bulundurmak şart. (Yağmurluk: Marks&Spencer)

3. Hawaii deseninin hakimiyetindeyken bir anda grubun yıldızı olup yükselişe geçti: Palmiye. Şu an herkes onun peşinde. Bizce şortunuzu seçerken bunları aklınızdan çıkarmayın. (Desenli şort: Vakkorama)

4. Tüm o eşyalar için bir sırt çantası şart. Renkleri biraz patlatmayı mı tercih edersiniz, olabildiğince fazla gözüyle hayatınızı kolaylaştırmasını mı? İkisi de mümkün. (Soldan sağa, sırt çantaları: Eastpak ve Aldo)

5. Günün yorgunluğunu, sıcağını ayaklar çekmemeli. Ortopedik ayakkabılar giymek için önünüzde daha uzun yıllar olması, cezayı hep ayaklarınızın ödeyeceği anlamına gelmesin. Bu sefer onlara biraz daha dikkat lütfen…(Slip-on: Aldo, espadril: Soludos)