Bir otomobilden beklentiniz şehir içi trafiğine uygun boyutlarda olması, az yakması ve sessiz olmasıysa Revzani’nin Tactical Urban Vehicle (TUV) olarak tanımladığı en yeni modeli TANK pek de sizlik değil. Steroid almış bir SUV/cip karışımı gibi görünen bu araç, her anlamda sınırları zorlayan bir yol makinesi.

rev3

Modern çizgileriyle yollarda gördüğümüz birçok otomobilden ayrılmayı başaran TANK, 500 beygir gücünde, 6,4 litrelik 8 silindirli bir motora sahip. Standart donanımıyla dahi yüksek performans vadeden TUV, Off-Road paketiyle daha yüksek şasi, uçak standartlarında alüminyumdan üretilmiş jantlar, daha da büyük tekerler ve her türlü arazide çok daha konforlu bir sürüş vadeden süspansiyon sistemine kavuşuyor.

rev2

Dört bir yanı LED’lerle bezeli TANK’a isterseniz sıcaklık da algılayabilen FLIR destekli gece görüş sistemi entegre edilebiliyorsunuz. Hatta işi biraz daha abartarak, özel bir kaplama ile TANK’ı gerçek bir tank gibi kurşun geçirmez hale getirmeniz de mümkün.

rev1

TANK, yüksek performansının yanı sıra teknolojik donanımı ve lüks detaylarıyla da fark yaratıyor. Klasik otomobillerden, daha da spesifik olmak gerekirse Rolls Royce’lardan alışık olduğumuz tersine açılan arka kapılar deri koltuklarla sürücü ve yolcuları karşılayan iç mekana daha ferah bir giriş imkanı sağlıyor. Direksiyonun hemen üstende yer alan yeni nesil head-up ekran, hız, benzin durumu ve navigasyon bilgilerinin yanı sıra takvim ve arama bildirimlerini de gösteriyor.

rev9 rev6 rev11 rev10 rev8 rev14 rev7 rev13 rev18