Koşmak için uzun süredir plan yapıyorsunuz ama size eşlik edecek biri mi yok? adidas olaya farklı bir bakış açısı getiriyor. 

Spor ürünleri tedarikçisi adidas, her hafta sonu farklı bir parkta antrenman koşuları düzenliyor. Özel koşu eğitmenleri eşliğinde gerçekleşen koşulara adidas’ ın kurumsal koşu takımı adidas Running Team’in yanı sıra koşu grupları da katılıyor.

Cumartesi veya Pazar sabahları düzenlenen adidas antrenman koşuları 2km ile 6km arasında değişen parkurlarda gerçekleşiyor. İstanbul’un çeşitli parklarını başlangıç noktası olarak alan koşular yaklaşık 1 saat sürüyor. Koşu öncesi ve sonrasında eğitmen eşliğinde stretching yapılan “adidas park run” koşularına önümüzdeki günlerde sürpriz isimler de katılıyor olacak.

adidas, her hafta koşu başlangıç noktasında kurulan adidas çadırı içerisinde Energy Boost modelleri sergileyerek, Energy Boost ile koşmak isteyenlere, bu tecrübeyi yaşama fırsatı sunuyor. Geoffrey Mutai’nin New York Maratonu’nu kazanırken giydiği, yeni yastıklama teknolojisine sahip Boost koşu ayakkabılarını denemek ve koşmak isteyenler, facebook.com/adidasRunning sayfasını takip edebilir.