inkCase i6

e-mürekkep ekranlı inkCase i6

iPhone’ların pilinin çok hızlı bitiyor olması hepimizin malumu. Daha büyük ekranlı Plus modelleriye birlikte bir nebze de olsa bu soruna çözüm getirmiş olan Apple yine de beklentileri tam manasıyla karşılayabilmiş değil. Ancak iPhone’larda pil ömrünü uzatmanın alternatif yolları da var, inkCase i6 onlardan biri.

inkCase i6

iPhone 6’ya özel olarak tasarlanan inkCase i6, adından da anlaşılabileceği gibi bir kılıf. Ama benzerlerinden ayrılmasını sağlayan bir özelliği var o da aynı zamanda e-mürekkep bir ekrana sahip olması. Bluetooth üzerinden iPhone’la bağlantı kurabilen InkCase i6, telefonun ekranını açmadan yapılacaklar listesi, bildirimler, takvim, hava durumu ve şarj gibi birçok bilgiyi görüntülemeye imkan veriyor. Sağlık aktiviteleri de yine 4,3 inç büyüklüğündeki bu ekrandan takip edilebiliyor. Özel bir duvar kağıdıyla süslenebilen inkCase i6’nın ekranı, çok düşük bir pil tüketimine sahip ve aynı zamanda e-kitap okuyucu olarak da kullanılabiliyor.

inkCase i6

4,2 mm kalınlığıyla iPhone 6’nın zarafetini koruyan kılıf, aynı zamanda darbelere karşı da dayanıklılık sağlıyor. Ön siparişte olan inkCase i6’nın fiyatı 99 dolar.

İnkCase i6