Spor salonuna kayıt yaptırıp gitmemeyi adet haline getirdiyseniz belki de evde spor yapmayı düşünebilirsiniz. Kulağa çok klasik gelecek ama bir koşu bandı alarak başlayabilirsiniz. Ama size önereceğimiz koşu bandı bildiğiniz, sıradan koşu bantlarından biraz farklı. Yüksek teknoloji ile donanmış spor ekipmanları üreticisi Peloton’un en yenisi Peloton Tread’in üzerinde HD çözünürlükte dev bir dokunmatik ekran bulunuyor. Ve bu ekranı kullanarak binlerce egzersiz içeriğini internetten izleyebiliyorsunuz.

 

Peloton için özel olarak hazırlanmış bu egzersiz videoları, spor salonu atmosferini evinizin rahatlığıyla birleştiriyor. Üstelik videolar yalnızca koşu bandı için hazırlanmış da değil; bir mat üzerinde, basit ağırlıklarla yapabileceğiniz egzersizlere de bir tıkla erişebiliyorsunuz.

Market değeri 1.25 milyar dolar seviyesinde olan Peleton, yeni nesil koşu bandını 3.395 dolardan satışa sunmayı planlıyor. Düzenli olarak güncellenecek video arşivine erişim için de aylık 39 dolar ödemeniz gerekiyor. Kabul ediyoruz, pek de uygun fiyatlı bir çözüm değil ama hiç spor yapmamaktan iyidir.