TOOL günlük ıvır zıvırınızı gün içinde dağılmadan, saçılmadan, kaybolmadan taşımanızı sağlayan çok faydalı ürünler yapan bir marka. Tabletten pasaporta, kredi kartından kulaklığa yanınızda bulunmasını isteyeceğiniz her şeyi tık diye yerleştirip şık diye bulmanızı sağlıyor. Çanta desen çanta değil, kılıf desen hiç değil. Meramını anlatmakta da son derece mahir:
Tool_iPad-Case_00
“TOOL %100 hakiki deriden imal edilmiş akıllı ürünler yapar. Kullanıcı dostu, sade ve şık tasarımıyla sizin A noktasından B noktasına en konforlu şekilde gitmenize vesile olur. TOOL Tablet Çantası gözlükten şarj aletine; anahtardan pasaporta hemen her şeyi büyük bir özenle bünyesinde barındırır. Kendi malı gibi sakınır, saklar. Havaalanlarında ötmeden uçağa kadar gitmenizi sağlar. Kulaklıkların düğüm olmasını engeller, sanata ve sanatçıya hizmet eder.
TOOL_Telefon-Kilifi_02
TOOL Telefon Kılıfı spora, yürüyüşe ya da markete giderken, yanınızda taşıdığınız gözlüğünüzü, telefonunuzu, kulaklık, kredi kartı ve paranızı aynı potada eritir. TOOL’la her an pratik kısa yollar keşfeder ve hayatı kolaylaştırabilirsiniz.
toolIMG_3351
Unutmayın! Nereye koyduğunuzu unuttuysanız TOOL’dadır.”

thetoolofficial.com adresi TOOL’la yakınlaşmak için başvurabileceğiniz en kısa yol.