Müzik dünyasının ‘patron’u  Bruce Springsteen’nin daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış, B-side ve demo şarkılarını içeren; tam 4 CD’lik Bruce Springsteen – Tracks albümü müzikseverler ile buluştu!

Ocak ayında yayınlanan 18. stüdyo albümü “High Hopes” ve koleksiyonun bir diğer parçası “Collection: 1973 – 2012”nin ardından, Springteen hayranlarını şimdi de “Bruce Springsteen – Tracks” isimli arşivlik albümüyle buluşturuyor.

Albümde, daha önce hiç bir yerde yayınlanmamış şarkıların yanı sıra B-side, demo ve sevilen şarkılarının alternatif versiyonları bulunuyor. Tam 66 şarkıdan oluşan albümde ayrıca çok özel fotoğrafların ve şarkı sözlerinin yer aldığı 54 sayfalık kitapçık da mevcut.

Bruce Springsteen ve prodüktörü Toby Scott’ın sanatçının devasa arşivini tekrar miksleme fikriyle yarattığı bu koleksiyon, Leavin’ Train, Seven Angels, Gave it a Name, Sad Eyes, My Lover Man, Over the Rise, Loose Change, Trouble in Paradise, Goin’ Cali ve Happy gibi daha önce yayınlanmamış şarkılarını Roulette, Be True, Pink Cadillac, Johnny Bye Bye, Shut Out gibi B-side’larla bir araya getirirken Bishop Danced, Santa Ana, Seaside Bar Song gibi canlı performanslarından tanınan şarkıları da içeriyor.