Star Wars için gün saymaya devam ediyoruz. Bu pek de çabuk geçmeyen sayılı günlerde her gün neredeyse yüzlerce Star Wars ürünü ile karşı karşıya kalıyoruz. Bu sefer Star Wars kalemi dikkatimizi çekti. Tabii piyasaya yeni çıkan diğer kalemler de göz ardı edilemeyecek tasarımlara sahip.

 

large_Cross_Star_Wars_Pens_01

 

STAR WARS KALEMLERİ 
Efsane serinin son filminin vizyona girmesine çok az kaldı. Böyle bir tarihi gün öncesinde alınabilecek koleksiyonluk bir ürün. Kalemler Darth Vader, C-3PO ve Storm Trooper karakterlerinin tasarımlarını almış. Fiyatı 450 $. 
nova-pen
NOVA DOLMA KALEM
Minimalist tasarımıyla dikkatinizi dağıtmıyor ve sizi sadece yazmaya odaklıyor. Çelik ve titanyum modelleri mevcut. Fiyatı 40 $. 
vertipen1
VERTIPEN
Taşımakta zorlanmayacağınız bir kalem arıyorsanız aynı zamanda bileklik olarak kullanabileceğiniz bu VertiPen’i satın alabilirsiniz.
neri_pen_pencils_1
NERI
Neri bir kurşun kalem gibi kartuşla çalışıyor ve uzunluğunu ayarlayabiliyorsunuz. Tükenmez kaleme farklı bir bakış getiriyor. Fiyatı 45 $. 
pen-uno
PEN UNO
Piyasadaki en ince kalemlerden biri. Eğer ince çalışıyorsanız size göre. Pen Uno, iPhone’un renkleriyle tasarlanmış. Fiyatı 25 $.