Kickstarter, Indiegogo ve benzeri platformlar gerçek anlamda insan hayatını kolaylaştıracak, yenilikçi ve yaratıcı birçok ürünün bizlerle buluşmasını sağlıyor. Tasarlanan ürünlerin hedefledikleri fona ulaşmak için destek beklediği bu ortamlara ara ara nasıl tanımlayacağımızı bilemediğimiz fikirler de düşüyor. Jean Hanger da bunlardan biri.
jh1

Nasıl tanımlayacağımızı bilemiyoruz diyoruz çünkü dünyayı değiştirmeyi vadetmiyor. Ama diğer taraftan işe yaramaz bir ürün de değil. İyisi mi biz ne olduğunu anlatalım, kararı siz verin.

jh2

Kot pantolonlarınızı çıkardığınızda bir köşeye atıyorsanız, sıradan bir askıya asıyorsanız ya da katlayıp dolaba koyuyorsanız bir sonraki giyişinizde üzerlerinde kat izleri ve kırışıklıklar olacağı ya da bazı kısımlarının askıdan ötürü şekil değiştireceği kesin. Jean Hanger tüm bu dertlere çözüm sunmayı vadeden basit tasarımlı bir askı aslında. İki tarafında dalga formlu bir yüzey bulunan askının orta kısmında da küçük bir kanca yer alıyor. Bu tasarım sayesinde kot pantolonlarınızı kolay bir şekilde asabiliyor, ihtiyaç duyduğunuzda dolabınızda hemen bulabiliyorsunuz.

jh3

Üçlü paketinin fiyatı 20 dolar olmasa istediği fona daha çabuk ulaşıp, daha çok satacağı kesin.

VİDEO